• Продажбата
  • Ново
90 x 150cm Јапонски Виси Јапонија Знаме Полиестер стандард Знаме Банер Отворен и Затворен Знаме NN013
zoom_in

90 x 150cm Јапонски Виси Јапонија Знаме Полиестер стандард Знаме Банер Отворен и Затворен Знаме NN013

DEN 128.00 148.80

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики - Изработени од висококвалитетен полиестер, стабилност и издржливи - Со јарболот обвивка на левата страна, другите три страни sewed од машина - Големи партии, фестивали, историски настани, воените прилики итн Спецификации - Size : Околу 90 x150 cm
производ детали слика:
Превозот и handding :
производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина). Ако сакате целосно следење(трага сите route) ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена ,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас.
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!

Стил:
Летање
Ткаенини:
Polartec
Број На Модел На:
NN01300004
Употреба:
Национално Знаме
Бренд Име:
Candiway
Тип:
Печатени
Јарболот Материјал:
Никој
Знамиња & Банери Материјал:
Не-плетени

Им се допаѓа и на купувачите..