• Продажбата
  • Ново
100 /многу УЛ 1007 26AWG 10 Бои Електрична Жица Кабел Линија Конзервирани Бакар PCB Жица УЛ Сертификација Изолирани LED Кабел
zoom_in

100 /многу УЛ 1007 26AWG 10 Бои Електрична Жица Кабел Линија Конзервирани Бакар PCB Жица УЛ Сертификација Изолирани LED Кабел

DEN 857.00 911.52

Износ
check Во продавницата.

Пакет : Црвено, Зелено, Сино Жолта Бела Црна, Портокалова Кафена и Сива Виолетова(eack боја 10m) вкупно 100 Тип : УЛ-1007 Надворешен Материјал : ПВЦ Состојба : 100% сосема нов никогаш не се користат Тип : 26 AWG PVC изолација, Конзервирани бакар диригент Изолација Околија. Кол./мм : 1.3+/-0.1 mm Максимална Диригент Отпор : 59.4 ohm/km. (на 20 степен) Номинална температура : 80 степен Оценет напон : 300 V Поминува УЛ "ФОЛКСВАГЕН" -1 & АДС FT1 вертикална пламен тест. Примена : Внатрешните инсталации во електрична & електрична опрема. Ro HS согласност
Пратката Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по потврди за плаќање. Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската пред да ги купите . Политика на враќање Ние нудиме 30 дена (од купувачот примените) враќање и замена гаранција. Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, можете да ги врати во рок од 30 дена и да побара враќање на средствата или девизните. Купувачите треба да им се понуди се врати превозот следење на број и се грижи за враќање превозот цена, За која било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи пакет и сите додатоци; ве Молиме овозможи до 5 работни дена за враќа да бидат обработени.

Бренд Име:
Creabelife
Број На Модел На:
26 AWG 1007
is_customized:
Yes
Изолација Материјал:
ПВЦ
Тип На Проводник:
Заробени
Тип:
AWG
Примена:
Внатрешните инсталации во електрична & електрична опрема. RoHS согласност
Диригент Материјал:
конзервирани бакар
Должина:
100m
Од Дијаметар:
1.3 mm
боја:
Црна, Црвена, Жолта, Бела, Сива, Сина, Кафена, Виолетова, Портокалова

Им се допаѓа и на купувачите..