• Продажбата
  • Ново
Луксузна O. T. МОРЕ Бренд Злато&Сребрена Хривнија Часовници Жените Дами Кристал Фустан Кварц Зглоб Види Relogio Feminino 2101
zoom_in

Луксузна O. T. МОРЕ Бренд Злато&Сребрена Хривнија Часовници Жените Дами Кристал Фустан Кварц Зглоб Види Relogio Feminino 2101

DEN 216.00 239.52

Износ
check Во продавницата.


ОПИС на Бренд O. T. МОРЕ Метал Големина
бирате : 3.5 см
Бендот : 21 cm Боја види photoes, цена без кутија
ПРЕВОЗОТ И Ракувањето со

Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Dial Дијаметар:
35mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
O. T. Море
Бендот Должина:
21cm
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
2101
Функција:
Никој
Случај Дебелина:
7mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Им се допаѓа и на купувачите..