• Продажбата
  • Ново
Она што јас сум доцна за секој случај, Креативните Часовници Едноставна Улица Слободно Жените Кварц Кожа Види Карактеристика Дами Мода Часа
zoom_in

Она што јас сум доцна за секој случај, Креативните Часовници Едноставна Улица Слободно Жените Кварц Кожа Види Карактеристика Дами Мода Часа

DEN 215.00 238.56

Износ
check Во продавницата.


Ако ви се допаѓа објект,може да се купи сега или додадете во кошничката
Или додади во омилени
Или споделување на СНС
Или посетете го продавница https : //willian-tell.aliexpress.com/store/1472394

Број На Модел На:
A1420
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
9mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Bgg
Бендот Ширина:
10мм
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Стил:
Мода Обичните Жени Часовници
Пол:
Модата жените
боја:
бела,црна,сина,црвена,топла розова,жолта,портокалова
Подароци:
Famale Часовник
Методи На Продажба:
трговија на големо и на мало
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Им се допаѓа и на купувачите..