• Продажбата
  • Ново
Кварц рачни часовници Vente chaude De Mode De Luxe Femmes Montres Femmes Хривнија Montre Спортски Види Dropshipping
zoom_in

Кварц рачни часовници Vente chaude De Mode De Luxe Femmes Montres Femmes Хривнија Montre Спортски Види Dropshipping

DEN 187.00 266.40

Износ
check Во продавницата.


Vente chaude De Mode De Luxe Femmes Montres Femmes Хривнија Montre Види
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Пол : Жените,Дама
Материјал : Алуминиумски
Случај Големина : 2.4*2.4 cm
Случај Дебелина : 0.9 cm
Бендот Должина : 20.5 cm
Движење : Кварц
Рака ширина : 0.6 СМ
Пакет Содржина :
1 X Види

Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
20180213
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
6mm
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
247mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
10мм
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал:
кожа
Бендот Должина:
20.5 инчен
Бренд Име:
Aimecor
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Обликот:
Круг
Спортски Watchs:
Познатиот Часовник Машки
Мода Обичните види:
Relogio Feminino Montre Homme
види електронски:
Dropshipping
дигитален часовник:
Пад на превозот
Relogio Masculino:
Римската Бизнис Часа
Се Облекуваат Дама Види:
dropship
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
женска рачен часовник :
Адвокатско Рачни Часовници
види жени:
watchs мажите популарен

Им се допаѓа и на купувачите..