• Продажбата
  • Ново
GKTINOO Жените Платформа Станови Чевли Вистинска Кожа Чипка Круг Пети Женски Секојдневен Чевли за жени
zoom_in

GKTINOO Жените Платформа Станови Чевли Вистинска Кожа Чипка Круг Пети Женски Секојдневен Чевли за жени

DEN 1728.00 2467.68

Износ
check Во продавницата.


Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Станови Тип:
Мокасини
Број На Модел На:
51859
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
GKTINOO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума

Им се допаѓа и на купувачите..