• Продажбата
  • Ново
Британски Стил Мода Женска Круг Пети Чипка Чевли За Англија Дами PunkShiny Патент Кожа Платформа Чевли Blace Вино Црвено
zoom_in

Британски Стил Мода Женска Круг Пети Чипка Чевли За Англија Дами PunkShiny Патент Кожа Платформа Чевли Blace Вино Црвено

DEN 1275.00 1634.40

Износ
check Во продавницата.


Жените Чевли Големина на топ Листите НИ ГОЛЕМИНА ЕВРА ГОЛЕМИНА велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА АУ ГОЛЕМИНА НОГА ДОЛЖИНА 4 34 1.5 3.5 22cm 4.5 35 2.5 4/4.5 22.5 cm 5 36 3/3.5 5 23cm 6 37 4 5.5/6 23.5 cm 7/7.5 38 5 7 24cm 8 39 6 7.5 24.5 8.5 cm 40 6.5 8 25cm 9 41 7 8.5 беа 25,5 см 9.5/10 42 7.5 9 26cm 10.5 43 8 10 26.5 cm 11 44 8.5 10.5 27cm 11.5 45 9 11.5 27.5 cm 12 46 9.5 12 28cm 12.5 47 10 13 28.5 cm 13 48 10.5 13.5 29cm 13.5 49 11 14 29.5 cm 14 50 11.5 15 30cm Потпетици Висина : ЗАБЕЛЕШКА :
1.Ве молиме проверете ги мерења погоре и да го изберат правото големина на конверзија(1 инч=2.54 см).
2.ако не сте сигурни,ве молиме мерка метри должина и дебелина, според нашата фотографија.не избере големина од страна на вашиот локалните НАС/велика БРИТАНИЈА/MK/AU/CA големина или со погодување големина.
3.ако вашата нога има малку масти,ве молиме изберете еден или два големина поголема од нормалната големина.
4.Ако не знаете како да го изберете ,кажете ни ја вашата нога должина.

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 7, 8
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Станови Тип:
Станот Платформа
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
YueYueAngel
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
Нови
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Сезоната:
Пролет/Есен

Им се допаѓа и на купувачите..