• Продажбата
  • Ново
DRKANOL рачно изработени Шиење Жените Станови Вистински Кожени Чевли Чипка Tound Пети Жените со Рамни Чевли Мека Удобно Жените Чевли H6618
zoom_in

DRKANOL рачно изработени Шиење Жените Станови Вистински Кожени Чевли Чипка Tound Пети Жените со Рамни Чевли Мека Удобно Жените Чевли H6618

DEN 1237.00 1767.84

Износ
check Во продавницата.


Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
Латекс
Повод:
Повик
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
DRKANOL
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Крава Велур
Број На Модел На:
H6618
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Станови Тип:
Основни
Моден Елемент:
Шиење
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
жените со рамни чевли:
лесни станови
рачно изработени за шиење:
вистински кожени чевли

Им се допаѓа и на купувачите..