• Продажбата
  • Ново
YAGENZ Мода Пролет, Есен Тексас Облека на Жените 2 Парче Поставува Патент Тексас Врвот+Кратки здолништа Нова Млада дама Секојдневен Тексас Поставите 891
zoom_in

YAGENZ Мода Пролет, Есен Тексас Облека на Жените 2 Парче Поставува Патент Тексас Врвот+Кратки здолништа Нова Млада дама Секојдневен Тексас Поставите 891

DEN 1521.00 3307.20

Износ
check Во продавницата.


КРПА ГОЛЕМИНА Големина(см) ракав должина(cm) Dresss Рамо Должина ширина Биста M 55 46 34 76 L 56 47 35 84 XL 57 48 36 88 2 XL 58 49 37 92 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 2-3 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата
ПАНТАЛОНИ ГОЛЕМИНА Големина(см) здолништа долг(cm) Колковите Половината M 37 / / Л 38 / / XL 39 / / 2 XL 40 / / Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 2-3 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Тексас Облека На Жените 2 Парче Поставува
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Должина(cm):
Шорцеви
Декорација:
Zip
Стил:
Канцеларијата Дама
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Најлон,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Патент
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас

Им се допаѓа и на купувачите..