• Ново
(LG105) Сјајна Lycra Spandex Нетранспарентно Хулахопки Унисекс оригинални Фетиш Zentai Leggings Панталони
zoom_in

(LG105) Сјајна Lycra Spandex Нетранспарентно Хулахопки Унисекс оригинални Фетиш Zentai Leggings Панталони

DEN 2735.52

Износ
check Во продавницата.

Опис : Овој материјал е различен од нормално lycra материјал. Тоа е toally Нетранспарентно, но допира многу мазна како свила, и многу добар сјај. Тесните фитинг ќе се направи да изгледа многу секси. Како костим е обичај прави, plz ми нуди вашата висина, тежина и следниве мерки, па ние може да се направи тоа се вклопуваат за вас подобро. 100% Пари гаранција за враќање на секој објект, Реконструкција/Размена во рок од 1 недели ако незадоволство. Plz mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад. Превозот надомест е обвинет од страна шпедиција, па јас може само враќање на производот пари. Ви благодариме! Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.Ви благодарам многу за вашата помош.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Lycra

Им се допаѓа и на купувачите..