• Ново
(LS54)Сјајна Lycra Spandex Нетранспарентно Хулахопки Унисекс оригинални Фетиш Zentai Leggings Панталони
zoom_in

(LS54)Сјајна Lycra Spandex Нетранспарентно Хулахопки Унисекс оригинални Фетиш Zentai Leggings Панталони

DEN 2160.00

Износ
check Во продавницата.

Опис : Овој материјал е различен од нормално lycra материјал. Тоа е toally Нетранспарентно, но допира многу мазна како свила, и многу добар сјај. Тесните фитинг ќе се направи да изгледа многу секси. Сите leggings се сопствени направени, со цел да се направи legging се вклопуваат за вас подобро, plz ми нуди вашата тежина, висина и следниве мерки. Plz да преземе некоја белешка кога ќе го поставите цел, ви благодариме. 100% Пари гаранција за враќање на секој објект, Реконструкција/Размена во рок од 1 недели ако незадоволство. Plz mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад. Превозот надомест е обвинет од страна шпедиција, па јас може само враќање на производот пари. Ви благодариме! Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.Ви благодарам многу за вашата помош.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Lycra spandex
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Lycra
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Им се допаѓа и на купувачите..