• Продажбата
  • Ново
Amuybeen 2017 Мода Здолништа Женска Секси Молив Кожа Здолниште Saia Секојдневен Солидна Макси Сирена Партија Бар Клуб Црно Здолниште XXL XXXL
zoom_in

Amuybeen 2017 Мода Здолништа Женска Секси Молив Кожа Здолниште Saia Секојдневен Солидна Макси Сирена Партија Бар Клуб Црно Здолниште XXL XXXL

DEN 369.00 527.52

Износ
check Во продавницата.


Повеќе Топла Производот :
Нашата компанија ја прифати продажба на мало,трговија на големо и dropshipping,
се надеваме дека може да го направи најдобар бизнис едни со други.
Ви благодариме за сите купувачот.
Известување
Услуга Време :
Од понеделник до сабота
Пекинг Време : 9 : 00 - 18 : 00
Лондон Време : 2 : 00-11 : 00
По Московско Време : 5 : 00-14 : 00
New York Time : 21 : 00 - 6 : 00 Материјал : Полиестер и spandex (лажни leahter) не кожа, само погледнете како кожа
ГОЛЕМИНА
должина
Половината
колковите
S
60
45~55
55~65
М
62
50~60
55~65
L
65
50~65
55~70
XL
68
50~70
55~75
XXL
68
50~85
55~90
XXXL
71
60~95
65~110
Ве молиме да се прилагоди на вашиот компјутер Резолуција и Светлината додека можете да го видите вистинскиот врв е во "V" и левата дното "С" , тогаш слики боја се најблиску до вистинската точка.
Совети
1. Ние брод парцели на вашиот стандардната адреса на Ali Express.
Ве молиме потврдете ја вашата адреса пред да нарачате.
2. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашата исплата потврди.
За крос-широка трговија,
превозот може да малку се одложи понекогаш, поради некои неизвесна причини.
Сепак, ние ќе ве информираме преку е-маил.
3. Ние ќе ви испратиме следење на број и парцела пост фото по испраќање.
4. Со цел да се осигура дека ќе го добиете вашата цел со слободни данок или пониски даночни при увоз,
ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,
ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
5. За Сад & Русија & Шпанија & Британија,
ние нудиме посебна превозот метод за да се гарантира превозот.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
amuybeen
Материјал:
Полиестер,Spandex,Faux Кожа
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Молив
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Број На Модел На:
здолниште
Пол:
Жените
кожа здолниште:
кожа,saia,лолита
боја:
црна,кафена, сина, црвена,природна боја
здолништа женска:
молив здолниште,жените здолниште
макси здолниште:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Големина:
одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина, XL,XXL,XXXL

Им се допаѓа и на купувачите..