• Продажбата
  • Ново
10pcs мебел кабинет завртка дупка 5mm приклучок пластични го приклучиш на дупка гардероба главата на завртката декорација покрие dustproof plug маска
zoom_in

10pcs мебел кабинет завртка дупка 5mm приклучок пластични го приклучиш на дупка гардероба главата на завртката декорација покрие dustproof plug маска

DEN 91.00 95.52

Износ
check Во продавницата.


10pcs мебел кабинет завртка дупка 5mm приклучок пластични го приклучиш на дупка гардероба главата на завртката декорација покрие dustproof plug маска
1.боја : бела,црна,црвена кафеава,кафе ,беж ,сива итн
2.количина : 10pcs/многу
3.материјал : ABS пластика
4.погоден за шрафцигер, погрешна дупка, го приклучиш на дупка приклучокот на мебел и одборот

Големина:
coffee color, black color, red brown, white, beige, gray
Должина:
5mm
Вози Стил:
Никој
Пакет:
Под 50Pcs
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
JY0101256
Димензии:
М3*3
Глава Стил:
Пан
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Завртка Тип:
Завртка украсување
боја:
бела,црна ,беж,црвена кафеава итн
Количина:
10pcs /многу
Материјал:
ABS Пластика
Погоден за:
шрафцигер, погрешна дупка, го приклучиш на дупка приклучокот на мебел и одборот

Им се допаѓа и на купувачите..