• Продажбата
  • Ново
Европскиот високо-одделение за печатење сенка завеси за во дневна соба прозорец завеса Спалната соба Прозорец завеса кујна 6 бои да се избере
zoom_in

Европскиот високо-одделение за печатење сенка завеси за во дневна соба прозорец завеса Спалната соба Прозорец завеса кујна 6 бои да се избере

DEN 233.00 456.00

Износ
check Во продавницата.


Ако сакате исто како фотографија, ве молиме цел 2 парче . Ако не постои завеса големина сакате, ние може да нарачана завеси големина сакате, ве молиме да ни даде пораки Пакет се вклучени : 1 парче x завеса или 1 парче x tulle Совети : 1.Цената е за 1 парче на завесата или tulle. Завеса и tulle се продаваат одделно. 2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина. Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.7 метар 3.Завеса width= 2 пати прачка/железнички ширина. 4 . Не Се Вклучени : Tassel/Tieback/Монистра 5.Висина грешка на обработка е 1-3cm По обработка на ширина на секој дел од косата е 10-15cm 6. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку. За Испорака 1) Како завеси се прилагодени производи, со цел да се обезбеди квалитет,Ние ќе ја испрати на производот во рок од 5-10 дена откако вашата уплата е завршен. 2) Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 20-100 американски долари.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност. Превозот 1) Ние ќе ја испрати на производот во рок од 5-10 дена откако вашата уплата е завршен. 2) Ако производот е повеќе од 2 кг, ние ќе ги искористиме EMS / DHL / e Packet / UPS / Федекс / ТНТ / SF express / Русија Експрес-SPSR 3) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Повратни информации Што зависат од нашата задоволството на клиентите за да се успее.

Големина:
1PC W100cmL250cm, 1PC W150cmL250cm, 1PC W200cmL250cm, 1PC W250cmL250cm, 1PC W300cmL250cm, 1PC W350cmL250cm, 1PC W400cmL250cm, 1PC W450cmL250cm, 1PC W500cmL250cm, 1PC W100cmL200cm, 1PC W150cmL200cm, 1PC W200cmL200cm, 1PC W250cmL200cm, 1PC W300cmL200cm, 1PC W100cmL130cm
Обработка:
Grommets врвот, Куки врвот
Стил:
Европа
Број На Модел На:
0122110
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Употреба:
Хотел,Дома
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Бренд Име:
HQYQJJHYR
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
боја:
СЛ.
Пакет Се Вклучени:
1 парче завеса или 1 парче tulle
Совети 1:
Завеса и tulle се продаваат одделно
Совети 2:
Ние suggust 2 парчиња за еден прозорец
Известување:
Tassel/Tieback/Монистра не се опфатени
Апликацијата прилики:
Спалната Соба Дневна Соба И Кујна Врата, Прозорец
Типот На Прозорец:
Octagonal прозорец Bay прозорец Oriel прозорец француски прозорецот од Станот на прозорецот
Место на Потекло:
Кина
Крпа Завеса Материјал:
Полиестер
Име на производ:
High-end модерна едноставна завеси

Им се допаѓа и на купувачите..