• Продажбата
  • Ново
DSinterior памук полиестер мода завеса за дневна соба
zoom_in

DSinterior памук полиестер мода завеса за дневна соба

DEN 583.00 720.00

Износ
check Во продавницата.


Препорачуваме Производи
Почитувани купувачи :
1. Цената е за 1 парче подготвени направи завеса.
2. За големина на : W - widt h на завеса ткаенина. L - должина на завесата.
3.Ширина на завесата треба да биде 2 пати ширината на завесата прачка/железница. На пример : ако ширината на прозорецот е 200cm, треба да го изберете 2 парчиња со 200cm ширина.
3. Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да се направи сопствен големина.

Големина:
W100CM x L130CM, W100CM x L265CM, W200CM x L250CM, W200CM x L265CM, W300CM x L250CM, W300CM x L265CM, W400CM x L265CM, W500CM x L265CM, W400CM x L250CM, W500CM x L250CM, W150CM x L250CM
Обработка:
4 prong куки, Род џеб, се Повлече pleat, Grommets врвот
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
CR034
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Бренд Име:
DSinterior
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Геометриски
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори

Им се допаѓа и на купувачите..