• Продажбата
  • Ново
Европската Чиста Завеси за Спалната соба Слатка Lotus Leaf Бела Розова Завеси За Принцезата Соба Tulle Панели Завеси За Дневна Соба
zoom_in

Европската Чиста Завеси за Спалната соба Слатка Lotus Leaf Бела Розова Завеси За Принцезата Соба Tulle Панели Завеси За Дневна Соба

DEN 981.00 1401.60

Износ
check Во продавницата.


Ако одлучите да се Прилагоди на Големината, ве молиме да го прочитате следниот текст
Цената е само за едно парче 100cm ширина 250cm висина. (било која висина се помалку од 270cm е иста цена) ве Молиме контактирајте не и кажете ми големина што ви треба.
За кориснички завеси, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие цените.
И ние ќе го промени цената за вас. (ако сте треба само ткаенина без шиење, ве молиме контактирајте со нас)
Совети :
1.Цената е за 1 парче на завесата.
2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висина.
3. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Било каков проблем, само да не контактирате директно.

Големина:
W140 x H225cm, W140 x H240cm, W140 x H260cm
Обработка:
род џеб
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Во Болница,Хотел
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Завесата
Материјал:
100% Полиестер
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Шема:
Pleated
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Бренд Име:
Супер Домаќинство
Функција:
Перспектива
Техника:
Ткаени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Стил:
Европски и Американски Стил
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Тип:
Цевка Завеса
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Тип На Објект:
Прозорец Скрининг
Шема:
Извезена voile завеси
Стил:
модерната завеса
Appplication:
Дневна Соба, Спална Соба, Кујна
Макс. Должина:
2.7 метар
Пакет Се Вклучени:
1 КОМПЈУТЕР tulle
сопствени направени:
Контактирајте со нас
Tips1:
Ние suggust 2 парчиња за еден прозорец
Tips2:
Завеса ширина треба да биде 2 пати прачка/железнички ширина
Не Се Вклучени:
Tieback/Tassle/монистра

Им се допаѓа и на купувачите..