• Продажбата
  • Ново
6mm x 6mm алуминиум лизгачки врата, прозорец јазот четка печат лента weatherstrip draught excluder
zoom_in

6mm x 6mm алуминиум лизгачки врата, прозорец јазот четка печат лента weatherstrip draught excluder

DEN 132.00 142.56

Износ
check Во продавницата.


6mm x 6mm алуминиум лизгачки врата, прозорец јазот четка печат лента weatherstrip draught excluder
(Ве молиме имајте во предвид оваа точка не само селотејп)
Големина : 6mm x 6mm(база ширина x куп височина)
Боја : сива
Пакување : 1 метар
Плаќање :
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ / Пари Booker !
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот :
1. Ние брод на Alixpress 's address САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот? s одговорност. Ве молиме проверете со вашата земја? s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Враќање :
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.

Тип:
Запечатување Ленти
Материјал:
Fiberglass
Тип:
Запечатување Ленти

Им се допаѓа и на купувачите..