• Ново
20PCS FDD6670A D6670A FDD6670 30V SMD N-КАНАЛ ВИСОК КВАЛИТЕТ
zoom_in

20PCS FDD6670A D6670A FDD6670 30V SMD N-КАНАЛ ВИСОК КВАЛИТЕТ

DEN 240.00

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.
Треба само 5 чекори, MAYSIN продавница ќе се обезбеди
со еден-стоп шопинг услуга.

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
YES
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Им се допаѓа и на купувачите..