• Продажбата
  • Ново
OHM 0603 F 1% 5000pcs 27R 27.4 Р 28R 28.7 Р 29.4 Р 30R 30.1 Р 30.9 Р 31.6 Р 32.4 Р 33R 33.2 Р 34R 34.8 Р 35.7 Р smd 1608
zoom_in

OHM 0603 F 1% 5000pcs 27R 27.4 Р 28R 28.7 Р 29.4 Р 30R 30.1 Р 30.9 Р 31.6 Р 32.4 Р 33R 33.2 Р 34R 34.8 Р 35.7 Р smd 1608

DEN 451.00 451.20

Износ
check Во продавницата.


Ако ви треба примерок на отпорници, кликнете на ова .
Игра уреди замена на делови

боја:
0603 F 27R, 0603 F 27R4, 0603 F 28R, 0603 F 28R7, 0603 F 29R4, 0603 F 30R, 0603 F 30R1, 0603 F 30R9, 0603 F 31R6, 0603 F 32R4, 0603 F 33R, 0603 F 33R2, 0603 F 34R, 0603 F 34R8, 0603 F 35R7
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Големина:
0603 1608
Количина:
5000pcs/ролна
is_customized:
yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Им се допаѓа и на купувачите..