• Ново
Mosleader IR91-21C/TR10 1000PCS SMD IR91-21C Вода јасно 1.9 mm Круг Subminiature Z-Наведнуваат Доведе Инфраред LED Висок квалитет
zoom_in

Mosleader IR91-21C/TR10 1000PCS SMD IR91-21C Вода јасно 1.9 mm Круг Subminiature Z-Наведнуваат Доведе Инфраред LED Висок квалитет

DEN 4267.20

Износ
check Во продавницата.


Имаме инженери тест за квалитет за вас .
Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .
Ако ви треба некои примероци за испитување ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно !
Ако ви треба големи количини ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно ,
Ние ќе ви даде подобра цена !

боја:
IR91-21CTR10 1000PCS
Бренд Име:
MOSLEADER
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Им се допаѓа и на купувачите..