• Ново
Нови 10pcs Нови LM317 DC-DC чекор надолу DC конвертор коло за напојување на модулот
zoom_in

Нови 10pcs Нови LM317 DC-DC чекор надолу DC конвертор коло за напојување на модулот

DEN 313.92

Износ
check Во продавницата.

Излезна Струја : 1.5 A (min), 2.2 A (typ) Влез-излез напон диференцијал (VI-VO) : 40 Vdc (макс) Прилагодливи излезен напон спектар : 1.2 ~ 37 V температурата на работа : -55 на +150 Карактеристика фреквенција : 100 (MHz) Модул големина : 35.6 (mm) x16.8 (mm)

Број На Модел На:
LM317 DC-DC
Бренд Име:
tiegouli
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Им се допаѓа и на купувачите..