• Продажбата
  • Ново
Вратата се Провери Рака Заштита Покритие За кинескиот Ѕид Лебди H5 H6 H8 Хонда Crosstour Одисеја Град Одговара за Спогодба Граѓански CRV XR-V
zoom_in

Вратата се Провери Рака Заштита Покритие За кинескиот Ѕид Лебди H5 H6 H8 Хонда Crosstour Одисеја Град Одговара за Спогодба Граѓански CRV XR-V

DEN 144.00 168.96

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики :
Име на производ : заштита на маска
Материјал : ABS пластика
Боја : црна
Пакет : 4 парчиња /set
Намена : заштита на вратата се провери , спречување на корозија
Инсталација Настава :
1. Чистење на автомобил површина, чувајте го сув,Лесно да се инсталира.
Внимание :
Ве молиме да забележите следните поени. Ако умот нив, ве молиме да направите нарачка внимателно!
1. Бои може да биде малку различен од слики од секоја следи и компјутер.
2. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење.
Answer : ___________________________ Note : Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.

Број На Модел На:
BTXWQG
Материјал:
ABS
Бренд Име:
JINGHANG

Им се допаѓа и на купувачите..