• Продажбата
  • Ново
Кендис guo 3D загатка DIY играчка хартија градење модел се соберат рака работат игра артикли вилис кула САД Архитектура роденденски подарок 1pc
zoom_in

Кендис guo 3D загатка DIY играчка хартија градење модел се соберат рака работат игра артикли вилис кула САД Архитектура роденденски подарок 1pc

DEN 865.00 911.04

Износ
check Во продавницата.

Old Trafford стадион Stamford Bridge стадионот Juventus стадион Signal Iduna Park стадион Сантијаго Антарктикот стадион 2014 фудбалски натпревар на стадионот Anfield стадион Estadio Azul стадион Stadio San Siro стадионот Nou Камп stadiun
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .
Ви благодарам многу!
Кендис guo 3 D загатка DIY играчка хартија градење модел се соберат рака работат игра артикли вилис кула САД Архитектура роденденски подарок 1pc
Пакување големина : 31*21*2cm Постојат два стил пакет,моделот внатрешноста е исто!Испрати случајно!
Производ тежина : 0.2 KG
Производи : хартија мозаик
Загатка број : 51pcs
Модел големина : околу 26*19*63cm
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел . Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.

Превозот :
ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ!
1), ќе обезбеди бесплатен превозот за повеќето купувачи,а defaut начин на транспорт е Кина се Регистрирани Воздух Mail.

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups
Загатка Стил:
3D Загатка
Бренд Име:
кендис guo
Предупредување:
no
Број На Модел На:
2012052435
Материјал:
Хартија
Стил:
Изградба

Им се допаѓа и на купувачите..