• Продажбата
  • Ново
200g Аквариум Природни Рептил Желка Храна се Држиме За Средни Желка Желка Милениче Раст Храна 1cm Стап
zoom_in

200g Аквариум Природни Рептил Желка Храна се Држиме За Средни Желка Желка Милениче Раст Храна 1cm Стап

DEN 384.00 589.92

Износ
check Во продавницата.


[xlmodel]-[custom]-[39328]
Спецификација :
Модел : 1pcs Желка Стапови Храна
Тежина : 200g
Должина : 10мм
Дијаметар : 12mm
Погоден за : Медиум желка
Главната ingreadient :
Рибино брашно, Ракчиња прав, мини школки, бебе школки, Квасец, Пченица Брашно, Пченица Микроб, јајце во прав, Соја Оброк, витамини и многу минерали, итн.
Опис :
Целта на желки и amphibians и влекачи на palatability,fonfigure балансирана исхрана,силни коски,ефективен начин за зголемување на калциум и спречување на школка омекнување на формула,па жив и здрав раст на љубовта желки паметни.
Важна Забелешка :
1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само.
2, ве Молиме внимателно да ги видиш на големината на производот. Големината може да биде малку вештачки грешка при мерење, ве молиме да се разбере.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[41592]
[xlmodel]-[custom]-[39134]
За Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
4. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Поради Царинење дополнителни трошоци или одложување може да се случи за време на меѓународната трговија. Искрено се надевам дека ќе љубезно не преземаат дополнителни сопствени трошоци или царинење како причина за наплата барање или негативни повратни информации.

Големина:
200g
Тип:
Кучиња
Мин Излез:
200g
Број на брзини:
1
Број На Модел На:
SKU389
Макс Излез:
200g
LCD дисплеј:
No
Напон:
110-240V
Бренд Име:
MEANGOOD
јачина:
200g
Материјал:
Желка храна стап
Тип:
Природни Рептил Желка Храна Стап
одговараат за:
Средни Желка Раст

Им се допаѓа и на купувачите..