• Продажбата
  • Ново
Нови Пристигне YOYO Аце ЈО 2018 Clemency yoyo Граница конкурентна јо-јо професионални yoyo Метал топката најдобар подарок за Божиќ ден
zoom_in

Нови Пристигне YOYO Аце ЈО 2018 Clemency yoyo Граница конкурентна јо-јо професионални yoyo Метал топката најдобар подарок за Божиќ ден

DEN 1628.00 1871.52

Износ
check Во продавницата.


Нови Пристигне YOYO Аце ЈО 2018 Clemency yoyo Граница конкурентна јо-јо професионални yoyo Метал топката најдобар подарок за Божиќ ден

Трикови:
3А,5A,1A
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Карактеристики:
Мини
Јазот Ширина:
4.6 mm
Обликот:
Пеперутка
Дијаметар:
57mm
Должина на кабел:
110cm
Материјал:
Метал
Систем За Наплата:
Лепак Налепница
Предупредување:
далеку од пожар
Број На Модел На:
C304
Ширина:
44mm
Име:
Аце ЈО 2018 Clemency
Тежина:
63g
подарок:
10 жици,1 ракавица.Имајќи 1

Им се допаѓа и на купувачите..