• Ново
слободен испорака на високо квалитетни 50pcs/многу WNMG080404 UC5115 / WNMG080408 UC5115 cnc карбид вртење инсерти
zoom_in

слободен испорака на високо квалитетни 50pcs/многу WNMG080404 UC5115 / WNMG080408 UC5115 cnc карбид вртење инсерти

DEN 6781.44

Износ
check Во продавницата.


Слободен испорака на високо квалитетни 50pcs/многу WNMG080404 UC5115
/ WNMG080408 UC5115 cnc карбид вртење инсерти

Вметнете Ширина(mm):
WNMG080404 UC5115, WNMG080408 UC5115
Обложување:
PVD
Тврдост:
90-92HRA
Број На Модел На:
WNMG080404 UC5115 / WNMG080408 UC5115
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Материјал:
Волфрам Карбид
Бренд Име:
sanyinghe

Им се допаѓа и на купувачите..