• Продажбата
  • Ново
Новиот француски моден мажите чекан Cufflinks црна кожа кутија бренд сребро Тор Cufflinks кутија сет бесплатен превозот
zoom_in

Новиот француски моден мажите чекан Cufflinks црна кожа кутија бренд сребро Тор Cufflinks кутија сет бесплатен превозот

DEN 302.00 335.52

Износ
check Во продавницата.


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
XKZM среќен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DY-74
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен

Им се допаѓа и на купувачите..