• Продажбата
  • Ново
Возрасни Игри Секси Фетиш Пурпурна Птица Пердув Ticklers Тепањето Флерт Роб Flogger Секс Ропство Еротски Играчка за Секс Играчки за Парови
zoom_in

Возрасни Игри Секси Фетиш Пурпурна Птица Пердув Ticklers Тепањето Флерт Роб Flogger Секс Ропство Еротски Играчка за Секс Играчки за Парови

DEN 156.00 225.60

Износ
check Во продавницата.


Возрасни Игри Секси Фетиш Пурпурна Птица Пердув Ticklers Тепањето Флерт Роб Flogger Секс Ропство Еротски Играчка за Секс Играчки за Парови
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.

боја:
Црвена, Црна, Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Материјал:
Пердув
Големина:
As shwo
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
еротски играчки
A:
секс играчки за парови
B:
играчки за возрасни
C:
секс алатки за продажба
D:
секс играчки во bdsm
E:
BDSM за жени
F:
секс играчки за жена
G:
секс играчки за мажи
H:
игри за возрасни
I:
Апаратот се враќа СМ
J:
Секс Производи

Им се допаѓа и на купувачите..