• Продажбата
  • Ново
Возрасни Игри Фетиш Флертуваат Пурпурна Кожа Spanker Гребло Камшик Flogger Секс во BDSM Камшик Еротски Играчки, Секс Производи Секс Играчки За Парови
zoom_in

Возрасни Игри Фетиш Флертуваат Пурпурна Кожа Spanker Гребло Камшик Flogger Секс во BDSM Камшик Еротски Играчки, Секс Производи Секс Играчки За Парови

DEN 160.00 232.32

Износ
check Во продавницата.


Возрасни Игри Фетиш Флертуваат Пурпурна Кожа Spanker Гребло Камшик Flogger Секс во BDSM Камшик Еротски Играчки, Секс Производи Секс Играчки За Парови
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Големина:
As show
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
кожа
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
еротски играчки
A:
секс играчки за парови
B:
секс алатки за продажба
C:
секс продавница
D:
секс играчки во bdsm
E:
BDSM за жени
F:
секс играчки за жена
G:
bdsm играчки
H:
Секс Производи
I:
заплетот улога игра играчки
J:
Апаратот се враќа СМ

Им се допаѓа и на купувачите..