• Продажбата
  • Ново
Обратна Задните Видите Паркирање Назад до Исклучување на Безжична Камера за MB Мерцедес Бенц C Класа W204 C180 E Класа W212 W207 W216 W221 E280
zoom_in

Обратна Задните Видите Паркирање Назад до Исклучување на Безжична Камера за MB Мерцедес Бенц C Класа W204 C180 E Класа W212 W207 W216 W221 E280

DEN 480.00 599.52

Износ
check Во продавницата.


Сите наши објекти се со мало поле и сите neccessary додатоци.
Ние сме производството во фабрика во шенжен, специјално производство со висока дефиниција добар квалитет автомобил додатоци. ниска цена, со одличен квалитет и најдобра aftersell услуга.Добредојдовте на масовно купување!
ќе имаме подобра цена за стари клиенти и wholesales.
сите производи ќе брод надвор од нашата фабрика во 1~2 работни дена по примање на вашата нарачка. И да биде тест 100% пред да го испратите производот до вас. Исто така, пакување многу добро.
оваа камера е одговара за
Мерцедес Бенц C Класа W204 2007~2014
Мерцедес Бенц C180 C200 C280 C300 C350 C63 AMG
Мерцедес Бенц E Класа W212 W207 C207
Мерцедес Бенц E Класа E200 E230 E350 E250
За Мерцедес Бенц C/E Класа
за Мерцедес-Бенц C230 2009 2008 2007 2006
за Мерцедес-Бенц C250 2012 година 2011 година 2010 2009
за Мерцедес-Бенц C280 2007 2006
за Мерцедес-Бенц C300 2012 година 2011 година 2010 2009 2008
за Мерцедес-Бенц C350 2012 година 2011 година 2010 2009 2008 2007 2006
за Мерцедес-Бенц C55 AMG 2006
за Мерцедес-Benz C63 AMG 2012 година 2011 година 2010 2009 2008
за Мерцедес-Бенц E280 2007
за Мерцедес-Бенц E300 2009 2008
за Мерцедес-Бенц E320 2009 2008 2007 2006
за Мерцедес-Бенц E350 2012 година 2011 година 2010 2009 2008 2007 2006
за Мерцедес-Бенц E500 2006
за Мерцедес-Бенц E550 2011 2010 2009 2008 2007
за Мерцедес-Benz E63 AMG 2012 година 2011 година 2010 2009 2008 2007
Автомобил CCD 4 LED Ноќ Визија Копија Rear View Camera Водоотпорен HD 170 Степен Паркинг Помош rearview наназад
Главни Карактеристики
Слика Сензор : Нови Superhigh се чувствителни на Светлина Боја со Висок Квалитет Сензор
Сигнал Систем : PAL/NTSC
Резолуција : 480 TV линии (Enhanced) 648*488 Пиксели
Леќа Агол : 170 степени
Сетилните Област : 3.

Напон:
12V
Бренд Име:
Fongent
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Предната Страна,Додатоци
Ноќ визија:
Поддршка Ноќ Визија
Водоотпорен:
Поддршка Водоотпорен
Работна околина:
-40 степен centigrade до +80 степен centigrade
како широк е приказ на агол:
многу широк, речиси 170 Степен
Видео излез:
РКА/4 Pin Din, 1.0 Vpp композитен видео во 75ohms
Резолуција:
480 TV линии (Enhanced) 648*488 Пиксели
Минимална Осветлување:
0.3 Лукс (ден), 0Lux (со IR)
Посебна функција:
Авто Бела Blance, AGC, Светлото Надомест
Сетилните Област:
3.6 mm x 2.7 mm
сензор на слика:
Нови Superhigh се чувствителни на Светлина Боја со Висок Квалитет Сензор

Им се допаѓа и на купувачите..