• Продажбата
  • Ново
За Мерцедес Бенц Б Класа Вито Viano Спринтер Автомобил Назад Визија Задните Видите Обратна Безжична Камера за Паркирање Помош на Набљудувачите на GPS
zoom_in

За Мерцедес Бенц Б Класа Вито Viano Спринтер Автомобил Назад Визија Задните Видите Обратна Безжична Камера за Паркирање Помош на Набљудувачите на GPS

DEN 480.00 599.52

Износ
check Во продавницата.


Сите наши објекти се со мало поле и сите neccessary додатоци.
Ние сме производството во фабрика во шенжен, специјално производство со висока дефиниција добар квалитет автомобил додатоци. ниска цена, со одличен квалитет и најдобра aftersell услуга.Добредојдовте на масовно купување!
ќе имаме подобра цена за стари клиенти и wholesales.
сите производи ќе брод надвор од нашата фабрика во 1~2 работни дена по примање на вашата нарачка. И да биде тест 100% пред да го испратите производот до вас. Исто така, пакување многу добро.
оваа камера е одговара за
За Мерцедес-Бенц Вито 2004-2012
За Мерцедес-Бенц Viano 2004-2012
За Мерцедес-Бенц Спринтер
За Мерцедес-Бенц W639 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 200 2010 2011 2012 2013
Важна Забелешка :
Почитувани купувачи,ве Молиме мора да се провери на камерата големина и изглед пред да поставите цел,
види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место големина и изглед!
Бидејќи истиот автомобил модел во различни земји може да има некои разлики,
ве молиме проверете ја камерата големина и да се споредат инсталација на вашиот автомобил внимателно за да се избегне грешка.
Автомобил CCD 4 LED Ноќ Визија Копија Rear View Camera Водоотпорен HD 170 Степен Паркинг Помош rearview наназад
Главни Карактеристики
Слика Сензор : Нови Superhigh се чувствителни на Светлина Боја со Висок Квалитет Сензор
Сигнал Систем : PAL/NTSC
Резолуција : 480 TV линии (Enhanced) 648*488 Пиксели
Леќа Агол : 170 степени
Сетилните Област : 3.6 mm x 2.7 mm
Видео Излез : РКА/4 Pin Din, 1.0 Vpp композитен видео во 75ohms
Тековната Потрошувачка : Max.

Напон:
12V
Бренд Име:
Fongent
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Предната Страна,Додатоци
Ноќ визија:
Поддршка Ноќ Визија
Водоотпорен:
Поддршка Водоотпорен
Работна околина:
-40 степен centigrade до +80 степен centigrade
како широк е приказ на агол:
многу широк, речиси 170 Степен
Видео излез:
РКА/4 Pin Din, 1.0 Vpp композитен видео во 75ohms
Резолуција:
480 TV линии (Enhanced) 648*488 Пиксели
Минимална Осветлување:
0.3 Лукс (ден), 0Lux (со IR)
Посебна функција:
Авто Бела Blance, AGC, Светлото Надомест
Сетилните Област:
3.6 mm x 2.7 mm
сензор на слика:
Нови Superhigh се чувствителни на Светлина Боја со Висок Квалитет Сензор

Им се допаѓа и на купувачите..