• Продажбата
  • Ново
Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA 28231-27810 49135-07310 49135-07311 49135-07312 За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност CRDi D4EB 2.2 L
zoom_in

Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA 28231-27810 49135-07310 49135-07311 49135-07312 За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност CRDi D4EB 2.2 L

DEN 4652.00 5169.12

Износ
check Во продавницата.


Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA TF035 28231-27810 49135-07310 49135-07311 49135-07312 Турбо За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност CRDi 2006-2010 D4 EB 2.2 L 150 HP НОВИ трговија на Големо
Турбо Модел :
TF035 VGK TF035
49135-07310 49135-07311 49135-07312
28231-27810 2823127810
За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi 2006-2010 Моторот : D4 EB 150 HP
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Ширина:
10inch
Име На Модел:
4913507311 49135-07310 за Hyundai Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi D4EB
Модел Година:
2006-2010
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
10inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Име На Модел:
TF035VGK TF035 Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA
Автомобил модел:
За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi 2006-2010
моторот моторот:
D4EB 2.2 CRDi 150HP 155HP 2.2 L
Дел Бр.:
49135-07310 49135-07311 49135-07312 4913507310 4913507311 4913507312
ОЕМ Бр.:
28231-27810 2823127810 28231 27810
Материјал на турбина тркала:
Inconel 713C
Материјал на компресор тркала:
C355 Алуминиум
Дел NO..:
49135 07310 49135 07311 49135 07312

Им се допаѓа и на купувачите..