• Ново
TOPFUND 432Hz Tuned C# Забелешка надбубрежната жлезда Чакра Матирано Кварцен Кристал Пеење Сад 8 се Со Бесплатен Mallet и O-Ring
zoom_in

TOPFUND 432Hz Tuned C Забелешка надбубрежната жлезда Чакра Матирано Кварцен Кристал Пеење Сад 8 се Со Бесплатен Mallet и O-Ring

DEN 2879.52

Износ
check Во продавницата.


Бренд Име:
TOPFUND
Број На Модел На:
Матирано 8 432 Hz C# забелешка
Тежина (КГ):
2.5
Дијаметар (cm):
20-30cm
Тон Број:
C# забелешка
Материјал:
99.99% чист кварцен кристал
Големина:
8 инчен
чакра:
Надбубрежната Жлезда Чакра
боја:
јасно бели, кој е бела бела
Додатоци:
mallet и о-прстен вклучени
дистрибуција:
локалните превозот со брза испорака

Им се допаѓа и на купувачите..