• Ново
TOPFUND Зелена Боја Матирано Кварцен Кристал Пеење Сад 432HZ Tuned G# Ревност Чакра 10 се Со Бесплатен Mallet и O-Ring
zoom_in

TOPFUND Зелена Боја Матирано Кварцен Кристал Пеење Сад 432HZ Tuned G Ревност Чакра 10 се Со Бесплатен Mallet и O-Ring

DEN 4319.52

Износ
check Во продавницата.


Бренд Име:
TOPFUND
Тежина (КГ):
3.5
Дијаметар (cm):
20-30cm
Број На Модел На:
матирано обоени 432 HZ 10 Г# забелешка
Тон Број:
G# забелешка
Материјал:
99.99% ЧИСТ КВАРЦЕН КРИСТАЛ
Големина:
10 инчен
чакра:
Ревност Чакра
боја:
Зелена
Додатоци:
mallet и о-прстен вклучени
дистрибуција:
локалните превозот со брза испорака

Им се допаѓа и на купувачите..