• Ново
XQF Кожата Слушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка PTT за полнење за Motorola GP328 GP338 GP340 GP380 Радио Воки Токи
zoom_in

XQF Кожата Слушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка PTT за полнење за Motorola GP328 GP338 GP340 GP380 Радио Воки Токи

DEN 806.40

Износ
check Во продавницата.

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика
Слушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка PTT за полнење за Motorola GP328 GP338 GP340 GP380 Радио Воки Токи
1. Ергономски Дизајн :
Три линии со микрофон :
1 линија е за слушалка
1 линија е за микрофон
1 линија е) за PTT .
Како на сликата :
- Цилиндрични ПЗЗ,па тоа е многу лесен за употреба.
Атрактивен изглед, атмосфера, тешки линии, едноставен но, не случајни, подолго & поголема PTT копчето надградува, кориснички-friendly работа.
- Монтажни Wire Конектор
Двострано монтажни делови, слободно да се соберат, удобен да го замени носи / валкани Јасно Акустична Цевка Уво bud, па секогаш чувајте ја вашата опрема највисоко ниво.
2. Јасно Акустична Цевка Функција :
- Зрачење-доказ :
Од страна на радио бранови зрачење се намалува, воздух акустична цевка заштити вашето тело од директна боли.
- Анти-бучава :
Мека пластика уво пупка се вклопува удобно или лево или десно уво и дава одличен звук дури и во бучни места со авион акустична цевка.
- Тактички Скриени :
Транспарентен акустична цевка слушалка може да бидат невидливи со трансформирање во околината. Значи, тоа не е лесно да се открие од страна на други лица кога ќе се скрие на транспарентен цевка слушалка под јака и. Ова е идеален за дискретна комуникација.
3. Одлична За Употреба :
- Поврзани со персоналот :
полицијата, војската, нешто големо, ШУНКА аматерски семејство бизнисмен и Тимски член.
- Активности Поврзани Со :
Atv настана, игра Дербито, скијање, автомобил трки, излет, пешачење, автомобил патување, тимска работа, големи проекти за Безбедност, надзор и бучна средина.

Број На Модел На:
GP328-015A3 кожата
Максимален Домет:
3km-5км
Димензии:
База на Радио
Is_Display:
Yes
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
XQF
Разговор Опсег:
База на Радио
Воки Токи Тип:
Преносни
Фреквентен Опсег:
База на Радио
Складирање Канал:
База на Радио
Материјал:
добро

Им се допаѓа и на купувачите..