• Продажбата
  • Ново
Двонасочна Радио Торба Торбичка Holster Случај За Icom Motorola Kenwood Yaesu Midland Baofeng Воки Токи (Голема Големина)
zoom_in

Двонасочна Радио Торба Торбичка Holster Случај За Icom Motorola Kenwood Yaesu Midland Baofeng Воки Токи (Голема Големина)

DEN 372.00 744.00

Износ
check Во продавницата.

Кинеската Нова Година Празник Информации :
Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за овој празник, ако имате било какви барања, ве молиме да се направи купување однапред, ви благодариме за вашиот разбере. Ние сакаме вас и вашето семејство среќа и благосостојба! Двонасочна Радио Торба Торбичка Holster Случај За Icom Motorola Kenwood Yaesu Midland Baofeng Wouxun Воки Токи (Голема Големина)
Карактеристики :
1.Стилски издржливост и лесни сила материјал.
2.Отпорни на солзи, scuffs и гребнатинки.Ќе заштитете го вашиот радио, во секоја ситуација, во секое време
3.Дише, издржлив, безбеден, нежни.
4.Многу методи да се користи футрола, висат на различни места на телото,нека вашите раце слободни.
5.Ширина на рамо, рака е 2.3 метар кој го направи менување на големината лесно,и needn'т да се прилагоди секој пат кога ќе се носат.
6.Големина : 13x6.5x3.5cm
7.Тежина : 90g
Пакетот Вклучува :
1 X Голема Големина Радио Најлон Случај
1 X Рака

боја:
Црна
Воки Токи Тип:
Автомобил
Бренд Име:
FREZEN
Број На Модел На:
BJ-218
Is_Display:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..