• Продажбата
  • Ново
Бесплатен Превозот 1pcs MTP850 воки токи антена за Општи Motorola МТН800И краток антена 800MHZ
zoom_in

Бесплатен Превозот 1pcs MTP850 воки токи антена за Општи Motorola МТН800И краток антена 800MHZ

DEN 720.00 758.40

Износ
check Во продавницата.


Модел : МТН800И / MTP850
Бендот : 800 MHz
Стекнат : 2.0 d B
Должина : 8.3 cm
VSWR : помалку од 1,5
Отпорност : 50 ohms
Отпорност на моќ : 10 W

Бренд Име:
МАГ ЕДЕН ОД MOTOROLA
Разговор Опсег:
3-5км
Тип:
Додатоци
Фреквентен Опсег:
800Mhz
Складирање Канал:
128
Максимален Домет:
3km-5км
Број На Модел На:
MPT850 антена
Материјал:
Пластични
Воки Токи Тип:
Преносни
Димензии:
8.3 cm
Is_Display:
No
боја:
Црна

Им се допаѓа и на купувачите..