• Продажбата
  • Ново
5 Боја За Избор ! Висок Квалитет ! За Jeep Compass 2017 2018 Внатрешната Врата Потпирач За Прозорец Лифт Копчето Калапи Трим 4 Парчиња / Set
zoom_in

5 Боја За Избор ! Висок Квалитет ! За Jeep Compass 2017 2018 Внатрешната Врата Потпирач За Прозорец Лифт Копчето Калапи Трим 4 Парчиња / Set

DEN 969.00 1153.92

Износ
check Во продавницата.


Авто трим дома
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот Одговара За Jeep Compass 2017 2018 Левата рака се Вози Само ! ( Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение ) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS вклучени : 4 Парчиња Инсталиран од страна на 3 M лента. 3 M лента на објектот назад, ве молиме инсталирајте ја внимателно 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение на Превозот Политика 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. 2. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Се надевам дека ќе може да се разбере. 3. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. 4. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2017 2018
Име На Модел:
11
Бренд Име:
lapetus
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg

Им се допаѓа и на купувачите..