• Продажбата
  • Ново
Автомобил стил Табла Климатизација Места рамка декоративни опфаќа Налепници намали За BMW 1 series f20 авто Додатоци
zoom_in

Автомобил стил Табла Климатизација Места рамка декоративни опфаќа Налепници намали За BMW 1 series f20 авто Додатоци

DEN 525.00 552.00

Износ
check Во продавницата.

За BMW 1 series F20 Автомобил трим додатоци внатрешни работи штекер декорација прстен карбонски влакна од не ' рѓосувачки челик Налепници Автомобил Додатоци Производ Е Само Одговара За BMW 1 Series F10 2012-2016 Година Количина : 2 парчиња/set Материјал : Јаглерод Влакна / нерѓосувачки челик Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. Ве молиме проверете го вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
GEARUIS
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Година:
2012-2016
Име На Модел:
За BMW 1 Series F20
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Материјал Тип:
карбонски влакна / Нерѓосувачки Челик

Им се допаѓа и на купувачите..