• Продажбата
  • Ново
Jameo Авто Автомобил Потпирач за Складирање Кутија Центар Конзола Кутии за Nissan X-Trail Xtrail T32 2014 2015 2017 Непријателските Додатоци
zoom_in

Jameo Авто Автомобил Потпирач за Складирање Кутија Центар Конзола Кутии за Nissan X-Trail Xtrail T32 2014 2015 2017 Непријателските Додатоци

DEN 350.00 407.04

Износ
check Во продавницата.


Бренд Име:
JAMEO АВТО
Година:
2014 - 2017
Име На Модел:
Автомобил Потпирач Кутија За X-trail
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Им се допаѓа и на купувачите..