• Продажбата
  • Ново
Будистички Тибетската Природни Bodhi Семе Хривнија Буда Шарм Алка Накит Молитва Мушка Мала Хривнија Модни Додатоци Накит
zoom_in

Будистички Тибетската Природни Bodhi Семе Хривнија Буда Шарм Алка Накит Молитва Мушка Мала Хривнија Модни Додатоци Накит

DEN 367.00 431.52

Износ
check Во продавницата.

Будистички Тибетската Природни Bodhi Семе Хривнија Буда Шарм Алка Накит Молитва Мушка Мала Хривнија Модни Додатоци Накит
Монистра, големина : 16-17mm

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
STKMSRJEWELRY
Број На Модел На:
SW045
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Никој
Должина:
22cm

Им се допаѓа и на купувачите..