• Продажбата
  • Ново
Природни Црвени Калцедон Буда главата Монистра Круг Тибетански Сребро Шарм Среќа Подарок Исцелување Нараквици Синџир Жените Кристал Накит
zoom_in

Природни Црвени Калцедон Буда главата Монистра Круг Тибетански Сребро Шарм Среќа Подарок Исцелување Нараквици Синџир Жените Кристал Накит

DEN 560.00 767.52

Износ
check Во продавницата.


Име : Природни Црвени Калцедон Нараквици
Големина : 6mm Монистра

Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Спиење Tracker,Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Материјал:
Кристално
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
caihuyanshi
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Име:
Природни Црвени Калцедон Нараквици
Големина:
6mm Beads

Им се допаѓа и на купувачите..