• Продажбата
  • Ново
Трговија на големо 6mm 108 Круг Монистра Природни Жолти Ленти Кварцен кристал Шарм Среќа Подарок Нараквици за Жени
zoom_in

Трговија на големо 6mm 108 Круг Монистра Природни Жолти Ленти Кварцен кристал Шарм Среќа Подарок Нараквици за Жени

DEN 560.00 767.52

Износ
check Во продавницата.


Име : Природни Ахат Нараквици
Големина : 6mm Монистра

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Тибетската сребро,Ниту еден
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
yuansemanao
Материјал:
Кристално
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Функција:
подарок
Име:
Природни Ахат Нараквици
Големина:
6mm Beads
Должина:
65cm

Им се допаѓа и на купувачите..