• Продажбата
  • Ново
10pcs 2017 Нова мода накит Бренд Микро Отвори CZ Круна синџир на Империал Мажи Жени ГОЛЕМА Круна Нараквици со монистра, 5mm
zoom_in

10pcs 2017 Нова мода накит Бренд Микро Отвори CZ Круна синџир на Империал Мажи Жени ГОЛЕМА Круна Нараквици со монистра, 5mm

DEN 1248.00 1920.00

Износ
check Во продавницата.


Врвка за околу големина : Бесплатно да се прилагоди на големината,12-27 CM Цел повеќе од 3 еез , Попуст 5% попуст повторно

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
Девет засекогаш
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Должина:
stretch
5mm монистра:
30pcs
Се прилагодите:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..