• Продажбата
  • Ново
MOODPC Нов Дизајн Мода Шарм Хривнија Сет За Жените Монистра Нараквици Накит Партија Подарок
zoom_in

MOODPC Нов Дизајн Мода Шарм Хривнија Сет За Жените Монистра Нараквици Накит Партија Подарок

DEN 187.00 287.52

Износ
check Во продавницата.

Прицврстување : Рашири Хривнија Накит Костими Материјали : камен монистра

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Обликотшема:
Капка Вода
Бренд Име:
MOODPC
Пол:
Жените
Должина:
18cm
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
99
Функција:
n
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..