• Продажбата
  • Ново
Моден 316L Титаниум Повеќе Слоеви Магнетни Тока Кожа Пол Мажи Шарм Секојдневен Момче Алки Нараквици За Жените Накит
zoom_in

Моден 316L Титаниум Повеќе Слоеви Магнетни Тока Кожа Пол Мажи Шарм Секојдневен Момче Алки Нараквици За Жените Накит

DEN 397.00 445.92

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте на нашата продавница!
Имајте на ум!
Цената е за една нараквица
Жените&Мажи : Тежина : 21g,Должина : 18.5 cm.
Кога ќе го поставите цел,ве Молиме наведете боја можете да изберете.
Референци 1.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена. 2.Времето за испорака зависи од дестинацијата , тоа може да трае најмногу За подолго време . Повратни информации 1. Ние гарантираме сите предмети се во 100% добра состојба и висок квалитет. 2.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не hesiteate да leavce нас "5 звезди" повратните информации. ние навистина треба вашата поддршка. 3.За било која причина не сте задоволни со нарачки,pls не брзаме, да се даде повратна информација или спор,само контактирајте со нас веднаш,така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас,ви благодариме! 4.Квалитетот проблем : pls контакт со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни фотографии за неисправен производ и испраќање на е-маил адреса, ќе организираме наплата или замена по добиете на вашите фотографии. 5.Било која друга причина : За било која друга причина, не ви се допаѓа или не сакате еден производ,pls контактирајте со нас со 7 дена, откако ќе се примени со цел, да Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе рефундирање или да се направи замена, откако доби враќа објект, Контактирајте 1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под цел или ни е-мејл.

Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Стил:
Повик/Спортски
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Титаниум
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Бренд Име:
Apaison
Број На Модел На:
YS-1486
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Други
Функција:
Други

Им се допаѓа и на купувачите..