• Ново
Партија Услуги За Гости Кристал Дијамантски Прстен Шише Вино Затка За Свадба Фаворизира Подароци LX1405
zoom_in

Партија Услуги За Гости Кристал Дијамантски Прстен Шише Вино Затка За Свадба Фаворизира Подароци LX1405

DEN 13776.00

Износ
check Во продавницата.

Партија Услуги За Гости Кристал Дијамантски Прстен Шише Вино Затка За Свадба Фаворизира Подароци тип : лентата за алатки место на потекло : yiwu,жеџијанг,кина бренд име : вистинската љубов свадба материјал : стакло лентата за алатки тип : вино затка боја : како на сликата покаже материјал : метал пакување : подарок кутија опис на производот : големина : шише затка мерка : 10.2 cm(h)*2.5 cm подарок кутија мерка : 10.2 cm(h)*3.8 cm(w)*3.8 cm meterial : метал

Тип:
Лентата За Алатки
Дијаметар:
Бренд Име:
linxikeji
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
LX1405
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Лентата За Алатки Тип:
Вино Затки

Им се допаѓа и на купувачите..