• Продажбата
  • Ново
Електро шок и вибрации Smart Кегел Вежби далечински управувач силикони куршум јајце G место бен wa топката за Вагинален Секс Играчка за жени
zoom_in

Електро шок и вибрации Smart Кегел Вежби далечински управувач силикони куршум јајце G место бен wa топката за Вагинален Секс Играчка за жени

DEN 1411.00 1680.00

Износ
check Во продавницата.

Електро шок и вибрации Smart Кегел Вежби далечински управувач силикони куршум јајце G место бен wa топката за Вагинален Секс Играчка за жените Спецификации : Материјал : Силикон
Боја : розова и сина
Функција : електричен шок, 8 брзина на вибрации, СТАН далечински управувач, водоотпорен
Објектот Големина : Прибл. Кол 31mm должина 186mm
Батерија : USB Полнење Пакет : Ние ќе ви испратиме оригиналната кутија. Со цел да се заштити вашиот privancy, ние бидете сигурни дека вашиот парцела е во тајна состојба. Пакетот ќе биде кутија или хартиена кеса без никакви слики и зборови за секс. Услуги Информации :
Ние обично брод нарачки во рок од 72 часа, кога плаќањето е потврдена. Објектот Слика

боја:
App remote розова, App remote сина, Прирачник розова, сина Упатство
Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
Нормално
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Големина:
Dia 31mm
Сексуално Сугестивна:
No
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип:
куршум

Им се допаѓа и на купувачите..