• Продажбата
  • Ново
Пак десен агол се наведнуваат шрафцигер да се стегне завртки да се справи со посебни шрафцигер разновиден професионален тесен простор
zoom_in

Пак десен агол се наведнуваат шрафцигер да се стегне завртки да се справи со посебни шрафцигер разновиден професионален тесен простор

DEN 143.00 183.36

Износ
check Во продавницата.


Пак десен агол се наведнуваат шрафцигер да се стегне завртки да се справи со посебни шрафцигер разновиден професионален тесен простор
105 Степен Десен Агол Дупчење и Возење Моќ Вежба Прилог со 1/4-Инчен Хексадецимален Брзи Промени
Се протега моќ на cordless screwdrivers - 100 во/кг. вртежен момент, 400 ВРТЕЖИ во минута
Gears е сместен во умре фрли телото со 3 групи на топката лежишта за долготрајна издржливост
1/4 инчи хексадецимален вози окно е брза промена на компатибилен и одговара на повеќето моќ вежба и возачот chucks
Магнетни 1/4 инчи хексадецимален штекер го прифаќа и го држи стандард вежба и возачот битови
360 степени прилагодливи палецот прирабница
Месо Тело : 1/4" Хексадецимален
Пакет содржи : 1x шрафцигер малку возачот
'

Материјал:
Висок Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JIGONG
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
T2511
Употреба:
PCB Дупчење
Должина:
6.35 mm
Тип:
Indexable Вежба Малку

Им се допаѓа и на купувачите..