• Продажбата
  • Ново
1 Пар (21+19) Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Посебни Wiper Ножот За Фолксваген поло MK4
zoom_in

1 Пар (21+19) Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Посебни Wiper Ножот За Фолксваген поло MK4

DEN 816.00 859.20

Износ
check Во продавницата.


1 Пар (21"+19") Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Посебни Wiper Ножот За Фолксваген Поло MK4
За : Фолксваген Поло MK4
Годишен : 2005~2009
Големина : 21"/530mm+19"/480mm
Пакување : 1 Сет

Објектот Должина:
21 and 19
Објектот Тежина:
0.41kg
Фолксваген Модел:
Поло
Име На Модел:
Bexceed-662
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Поло-Година:
2006,2007,2008,2005,2009
Година:
2016Year
Објектот Висина:
1.4cm
Специјални Функции:
станот wiper сечилото
Објектот Ширина:
1.2cm
Бренд Име:
Bexceed
Материјал Тип:
Гума
Автомобил Направи:
Фолксваген поло MK4
Година:
2005~2009

Им се допаѓа и на купувачите..